Hürok Başarı Hikâyemiz - Ajans ZERO

Hürok Marble mermer, traverten, granit gibi birçok farklı ürünü titizlikle işleyerek yaşam alanlarına ve müşterilerine sunuyor. Birbirinden güzel tasarımlarla doğal taşları yaşam alanlarınızda en güzel şekilde yansıtabilmeniz için en güncel teknolojiyle çalışmalarına devam ediyor. Ajans Zero ve Hürok Marble olarak dijital dünyada yazdığımız başarı hikâyeleri her geçen gün yeni yeni başarılarla uzun bir yolculuğa dönüşüyor.

Neler Yaptık?

Ajans Zero web tasarım, sosyal medya danışmanlığı ve SEO destek hizmetlerini titizlikle yürüttüğümüz bu süreçte gelin neler yaptığımıza bir göz atalım.

Hurok Basari Hikayesi

Doğal Taşı ve Doğal Güzelliği En İyi Yansıtan WEB Tasarım

Doğal taşların çıkarılması, taş ocaklarında işlenmesi ve müşterilerine sunulmasını sağlayan Hürok Marble sunduğu nitelikli ve kaliteli hizmetlerini web sitesiyle yeni müşterilerine en iyi şekilde sunuyor. Kurumsal kimlik standartlarını en iyi şekilde yansıtan ve sektöre en uygun temayla hazırlanan bu web sitesinde doğal taşların modelleri, kullanıldığı alanlar, doğal taşlardan üretilen masa, sehpa gibi birçok unsur yer alıyor.

Mermer, traverten ve granit gibi doğal taşlardan üretilen ürünlerin kullanımı ve satın alınmasıyla ilgili birçok bilgi içeren Blog sayfası da Hürok Marble kurumsal kimliğinde önemli bir avantaj. Kullanıcı ve müşteri rehberi blog sayfasıyla SEO çalışmaları da en başarılı şekilde devam ediyor. Google, Yandex gibi arama motorlarında mermerle ilgili birçok kelimede Hürok Marble web sitesi Blog çalışmaları ve diğer SEO çalışmalarının katkısıyla ilk sırada yer alıyor. 

Hürok Marble

Sosyal Medya

Hürok’un eşsiz koleksiyonu sosyal medya hesaplarıyla paylaşılıyor. Güncel kampanyalar, mermer-traverten gibi ürünlerde yeni trendler ve daha birçok şey Hürok Marble instagram sayfasında yer alıyor.

  • 12.000’i Geçen Takipçi Sayısı
  • Profesyonel Kampanya Yönetimi
  • Ürün ve Model Tanıtımları
  • Özel Günler İçin Profesyonel Paylaşımlar
  • Kesintisiz Müşteri İletişimi
  • Profesyonel İnstagram Gönderileri Hazırlama
  • İnstagram Hikaye Tasarımları

Sosyal medyanın potansiyelinden en iyi şekilde faydalanabilmek ve dijital dünyada yaşanan rekabette en üst sıralarda yer alabilmek için profesyonel sosyal medya çalışmalarımız devam ediyor. 

SEO Çalışmaları

Dijital dünyada mermerin adresi Hurok. Mermerle ilgili aratacağınız birçok farklı kelime ve kelime gruplarında istediğiniz cevaplara Hürok Marble internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz ve halen devam etmekte olan Blog çalışmaları Hürok Marble web sitesinin internet sitesinde birçok anahtar kelimede ilk sırada yer almasını sağladı.

SEO Çalışmaları
11 / 100
admin
admin
https://ajanszero.com

1 yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Whatsapp