Sosyal Medya Reklamları-Facebook-Instagram-Ajans Zero

Sosyal Medya Reklamları

Günümüzde sosyal medya araçlarının kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Mobil uygulamaların da katkısıyla sosyal medya uygulamalarının kullanım alanları ve sağladığı faydalar da oldukça çeşitlenmiştir. Dijital pazarlama ve reklamcılık yöntemlerinde önemli rol oynayan sosyal medya uygulamaları artık geleceğin ticareti için önemli platformlardır. Ajans Zero olarak işletmenize özel sosyal medya hesaplarını işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi yansıtacak şekilde sizler için hazırlıyoruz. Hizmet talebinizle birlikte sosyal medya hesapları yönetim desteği sunarak içeriklerinizi profesyonel bir şekilde üretiyor ve paylaşımlarını yapıyoruz. Sosyal medya reklamlar ile birlikte sizlerde işletmenizin çok daha fazla kişi tarafından tanınmasını istiyorsanız ve bununla birlikte gelirlerinizi büyük ölçüde artırmayı hedefliyorsanız Ajans Zero Sosyal Medya Destek Paketlerinden yararlanabilirsiniz.

sosyal medya reklam yonetimi ajans

Facebook Reklamları

Facebook sahip olduğu kullanıcı kitlesi ve her geçen gün gelişen dinamik yapısıyla birlikte dijital pazarlama ve reklamcılık alanlarında önemli bir platformdur. Sosyal medya kullanıcılarının Facebook platformlarında geçirdiği ortalama süre yarım saatin üzerinde olmakla birlikte bu durum reklamcılık açısından bu platformun da önemini göstermektedir. Facebook da reklam sürecini yönetebilmek ve işletmenizin hedeflediği kitleye ulaşabilmek için Business Mesenger uygulaması oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulamayla birlikte nokta atışı yaparak hedef kitlenize en kısa süre içerisinde reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya reklamlarının en önemli avantajlarından biri de filtreleme yöntemleriyle birlikte müşteriniz olabilecek kitleye doğrudan ulaşmaktır. Facebook reklam özelliklerinin bu kadar gelişmesiyle birlikte elbette bu imkânlardan profesyonel bir şekilde yararlanmak da önemli bir husustur. Ajans Zero olarak dijital pazarlama ve reklamcılık da ki tecrübemizle sizlerle başarı hikâyeleri yazmak için sabırsızlanıyoruz.

Facebook-Shop Dijital Pazarlama

Facebook milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olasıyla birlikte her geçen gün bu kitle giderek artmaktadır. Facebook da giderek gelişmeye ve sunduğu hizmetleri çeşitlendirmeye çalışmaktadır. Facebook’un e-Ticaret açısından oldukça önemli bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle insanların vakitlerinin bir kısmını burada geçirmesi Shop özelliğinin Facebook da oldukça işlevsel olacağının bir göstergesidir. Ajans Zero Facebook Shop uygulamasıyla birlikte işletmenizin dijital platformlarda tanınarak gelirlerinin büyük ölçüde artmasına destek sunmaktadır. Sizlerde işletmenizi dijital platforma henüz taşımadıysanız Ajans Zero profesyonel destek paketlerinden yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Son zamanlarda yaşanan gelişmelerle birlikte Instagram, Facebook tarafından satın alınarak hesapların çeşitli entegrasyonları da sağlanmış oldu. Instagram her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla birlikte en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olarak biliniyor. Özellikle fotoğraf paylaşımı yapılan instagram son zamanlarda geliştirilerek pek çok farklı özelliklerle de ön plana çıkmaya başladı. İnstagramın sağladığı gelişmelerle birlikte dijital pazarlama ve reklamcılık üzerine olan etkisi de büyük ölçüde artış gösterdi. İnstagram üzerinden yapılan sponsorlu Instagram reklamları pek çok işletmenin müşteri bulma sürecinde nokta atışı yapmasını sağladı. Özel strateji ve yöntemlerle işletmelerin sunduğu hizmetlerle ilgilenen kişilere işletmelerin sosyal medya reklamları sponsorlu olarak gösteriliyor. Böylelikle müşteri ihtiyacını giderebileceği firmayı sponsorlu reklamlarla görerek sayfayı ve siteyi ziyaret edebiliyor. Böylelikle hem müşteri kitlesi artıyor hem de insanlar arasında işletmenin bilinirliği de büyük ölçüde artış gösteriyor.

71

Instashop Dijital Pazarlama

Instashop, Instagramın kullanıcı sayısından hareketle e-Ticaretin önemli bir yansıması olan bir uygulamadır. İnsanlar Instagram üzerinde geçirdiği vaktin bir kısmını çeşitli ürünler hakkında inceleme yaparak geçirmektedir. Instashop tarafından sağlanan bu özellikle birlikte müşteri bulma potansiyeli oldukça yüksektir. Instashop işletmenize ait ürünlerinizi profilinize yansıtma olanağı sağlayan bir uygulamadır. Sizlerde milyonlarca kullanımı olan bu uygulamayla birlikte hizmetinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak ister misiniz? Ajans Zero olarak sizler için sosyal medya uygulamalarında sektörde fark atmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Tasarımlarımız

Sosyal medya araçlarının etkililiğini artırmak için profesyonel bir şekilde hazırlanmış story ve post paylaşımlarını büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Ajans Zero olarak sosyal medya yönetim desteği süreci boyunca profesyonel tasarımlarımızla birlikte sosyal medya hesaplarınızdan gerekli paylaşımları yapıyoruz. Özel günlere özel tasarımları işletmenizin kurumsal kimlik profilini yansıtarak paylaşımları onayınızla birlikte yayınlıyoruz. Story ve post olarak yaptığımız paylaşımlarla birlikte sosyal medyada olan etkinliğinizin artması için her türlü destek çalışmalarını da yürütüyoruz.

Ajans Zero Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Desteği

Sosyal medya reklamları profesyonel bilgi ve beceri gerektiren bir süreçtir. Sektör analizi, hedef kitle gibi birçok konu detaylı bir şekilde irdelenmektedir. Böylelikle kullanılan reklam stratejileriyle birlikte hedeflere nokta atışı yapılmış olur. Ajans Zero olarak bu güne kadar sunduğumuz pek çok hizmette nokta atışı yaparak birçok farklı işletmenin dijital platformlarda kazancını büyük ölçüde artırmasına destek olduk. Sizlerde dijital ortamda önemli adımlar atmak istiyorsanız sizinle en güzel başarı hikâyelerini yazmaya biz hazırız.

52 / 100