Dijital Beceriler-Online Eğitimler- Ajans Zero

Online Eğitimler

Dijital platformlarda temel ve profesyonel düzeyde beceriler kazanmak için Ajans Zero olarak online eğitim desteği sunuyoruz. Geleceğin temellerinin dijital araçlarla atıldığı bu zamanda sizlerde bu becerileri hemen edinerek geleceğiniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Ajans Zero farkıyla kazanacağınız dijital beceriler gelecekte kariyerinizde pek çok avantajı da sizlere sunacaktır. Temel ve profesyonel düzeyde sunduğumuz eğitim konularımız aşağıda başlıklar altında sunulmuştur. Eğitimlerimizden işletme sahibi olanlar, üniversite öğrencileri ve çeşitli işletmelerin personelleri amaçları doğrultusunda faydalanabilirler. Online olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle birlikte yüz yüze de eğitim faaliyetlerini desteklemekteyiz. Ayrıca eğitim sürecinde uygulama becerilerini de geliştirerek sadece teorik bir bilgi sunmuyoruz. Ajans Zero online eğitimler hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızla bize ulaşabilirsiniz.

31953

Temel Düzey Dijital Beceriler Eğitimi

Dijital pazarlama, reklamcılık gibi yöntemlerin hayatımızda giderek yaygınlaşmasıyla birlikte bu becerilere temel düzeyde sahip olmak kariyerimiz için atılabilecek en önemli adımlardandır. Üniversite öğrencileri, farklı sektörde çalışan uzman personeller gibi pek çok kitle temel düzeyde dijital becerileri edinerek gelecekte kariyer için önemli bir adım atabilir. Pek çok farklı sektörün geleceğini dijital platformlarda temellendirdiği bu günlerde sizlerde bu alanda temel becerileri edinerek önemli bir adım atabilirsiniz. Temel düzey dijital beceriler eğitimi öğrencilik ve çalışma hayatı boyunca pek çok katkı sağlayacak kazanımlara sahiptir. Alacağınız bu eğitimle birlikte girişimcilik fikirlerinde farklı bakış açılarını görebilir, kendinize yeni bir çalışma sahası yaratabilir ve bu becerileri hayatınızda pek çok alana genelleyebilirsiniz. Ajans Zero olarak profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz bu süreçte hayatınızda pek çok alanda genelleyebileceğiniz dijital becerileri ve kazanımları aşağıda maddeler halinde sıraladık.

Kazanımlar

 • Dijital platformlar ve bu platformların kullanım süreci hakkında teorik temel bilgilere sahip olur.
 • Sosyal medya uygulamalarının farklı kullanım alanları ve stratejileri hakkında temel bilgilere sahip olur.
 • Web sitesi, Blog gibi dijital araçlar hakkında temel düzeyde bilgilere sahip olur. Temel düzeyde bu araçları kullanabilir.
 • Dijital pazarlama ve reklamcılık yöntemleri hakkında temel düzeyde bilgi ve becerilere sahip olur.
 • Dijital araçların kullanımı, yönetimi gibi konuların gelecekte sağlayacağı avantajlara yönelik farkındalık kazanır.
E-Ticaret

Dijital Pazarlama Eğitimi

İnternet araçlarının her geçen gün yaygınlaşmasıyla birlikte dijital pazarlama stratejileri de giderek önemini artırmaktadır. Dijital pazarlama stratejilerinin her geçen gün daha da önem kazandığı bu günlerde Ajans Zero olarak bu anlamda temel beceri eğitimlerini online olarak sunuyoruz. Teorik ve uygulamalı olarak yürüttüğümüz bu eğitim süreciyle birlikte dijital pazarlama konusunda üzerine birçok beceri katabileceğiniz en temel becerileri sizlere aktarıyoruz. Dijital pazarlama konusunda sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak ve bu eğitimler hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Dijital pazarlama eğitimimizden edineceğiniz kazanımları aşağıda başlıklar altında belirttik. Geleceğin en önemli becerileri olan dijital beceriler hakkında kendinizi geliştirmek için bir fırsat olan bu eğitimlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Girişimcilik fikirlerinizi yansıtarak kısa zamanda önemli işler başarabilmek sizin elinizde. Ajans Zero olarak biz her zaman sizin yanınızdayız.

Kazanımlar

 • Dijital pazarlamanın tanımını bilir.
 • Dijital pazarlama teknik, yöntem ve stratejilerinin neler olduğunu bilir.
 • Dijital pazarlama stratejilerini çeşitli sektörlere uyarlayabilir.
 • Girişimcilik fikirleriyle dijital beceriler arasındaki dinamiği fark eder.
 • Dijital pazarlama stratejilerinin günümüz ve gelecek için sağlayacağı avantajları fark eder.
 • Dijital anlamda yaşanan gelişmeleri takip edecek motivasyona sahip olur.
61513

SEO Eğitimi

SEO stratejileri ve yöntemleri arama motorlarının çalışma sistemi gibi pek çok önemli detayı içermektedir. İnternet sitesi yönetiminde SEO bilgi ve becerilerine sahip olmak siteye olan trafiği artıracağı gibi e-Ticaret siteleri için de potansiyel müşteriyi elde tutma imkânı sunmaktadır. Sizlerde bu anlamda edineceğiniz becerilerle kendi internet sitelerinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Ajans Zero olarak sunduğumuz SEO eğitimlerinde hem teorik olarak bilgi sağlıyor hem de uygulamaları olarak beceri kazanmanızı sağlıyoruz. Eğitim süreciyle birlikte SEO konusunda yaptığınız çalışmalarla bizlerden destek alabilir ve kendinizi geliştirme yolunda her türlü imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online SEO eğitimlerimiz sonucunda elde edeceğiniz kazanımlar aşağıda maddeler halinde listelenmiştir.

Kazanımlar

 • SEO hakkında temel bilgilere ve tanımlara hâkim olur.
 • SEO çalışmalarının yürütülmesinde gerekli ilke ve esasları bilir. İçerik üretimi sürecinde bu ilkelere riayet edebilir.
 • SEO temel bileşenleri hakkında temel düzeyde bilgi ve becerilere sahip olabilir. Anahtar kelime, sıralama, arama motoru gibi unsurlar arasında ilişkileri açıklayabilir.
 • Arama motorlarının işleyişleri, internet siteleriyle arama motorları arasındaki ilişki hakkında bilgi sahibi olur.
 • Sektör bazlı anahtar kelime analizi hakkında temel bilgi sahibi olarak SEO stratejileri hakkında fikir üretebilir.
69 / 100