Otel WEB Tasarımı - Ajans ZERO
otel ajans zero

Otel Web Tasarım

Günümüzde otel tercihinde bulunacak olan pek çok müşteri öncelikle dijital kanalları kullanarak bir arayış içerisine girmektedir. Otele ait özellikleri, otelin konumunu ve otelde verilen hizmetleri bu internet siteleri aracılığıyla öğrenerek otel tercihini bu hususları dikkate alarak yapmaktadır. Otel işletmeleri sahip olacağı şık tasarımlı bir internet sitesiyle birlikte müşterilerde olumlu izlenim bırakarak tercih edilebilirliğini de artırmaktadır. Ajans Zero olarak bu güne kadar pek çok otel için hazırladığımız internet sitesi tasarımlarıyla güzel işler başardık. Sizlerde otelinize ait en güzel  otel internet sitesi tasarımı için bizleri tercih edebilirsiniz.

ajans zero site
WhatsApp Image 2020 12 15 at 00.38.33 1

Otel Web Tasarım Süreci

Otelinizin bulunduğu şehir, konum ve bölgenin sahip olduğu bütün imkânlar hakkında detaylı bilgi edinilerek otelinizin avantajları ve müşterilerin ilgisini çekecek özellikleri tespit ediyoruz. İşletme sahibi ve yöneticileriyle istişare edilerek otel hakkında en önemli hususları site için belirliyor ve tasarım sürecinde bunların ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Ajans Zero olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve niteliğiyle birlikte muhteşem tasarımlar için otelinize ait görselleri site içerisinde etkileyici bir izlenim oluşturacak şekilde yerleştiriyoruz. Otelinizin sunduğu hizmetler, otelinizde yer alan hizmet alanları, çalışma prensipleriniz gibi pek çok önemli unsuru müşteri odaklı yaklaşım esasıyla otel internet sitenizde belirtiyoruz. Sizlerde Ajans Zero ile otel işletmenizin internet sitesi tasarımını yaptırarak müşterilerinizle ilk bağlantınız olan dijital araçları en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Otel İnternet Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Konaklama, eğlence gibi çok amaçlı hizmet sunan ve turizmin vazgeçilmezi olan otellere yönelik internet siteleri öncelikle ilgili çekici bir yapıya sahip olmalıdır. Otelinizin görünümü, otelinizde yer alan alanların sitenize yansıtılması eğer varsa tarihi öneme sahip unsurların internet sitenizde gözle görülür bir yerde bulunması müşterilerinizin ilgisini çekebilmek için oldukça önemlidir. Otel işletmeleri sunduğu hizmetleri; hizmet alanlarının fotoğraflarıyla birlikte internet sitelerinde belirterek müşterinin faydalanacağı imkânlar hakkında şık bir görünümle bilgilendirme yapmalıdır. Otel işletmelerinin internet siteleri bu özelliklere sahip olmasıyla birlikte internet sitelerinin arama motorlarında ilk sıralarda olmasını sağlayacak SEO uyumuna da uygun olması gerekmektedir. Müşterilerin otelinize dijital ortamda en iyi ulaşabileceği ortam arama motorlarıdır. Bu sebeple sitenizin SEO çalışmaları otelinize yönelik hizmet talebinde de artış sağlayacaktır.

Ajans Zero Tasarımıyla Otel İnternet Sitesi

Ajans Zero bir internet sitesinin sahip olması gereken bütün özellikleriyle sitenizi oluşturmakta ve hizmete sunmaktadır. Otel işletmelerine ait fotoğrafların, yazı içerikleri ve diğer pek çok site içeriği SEO uyumuna dikkat edilerek titizlikle hazırlanmaktadır. Ayrıca otelinizle ilgili detaylı bir araştırma yapmak, sürekli iletişim ve etkileşim kurmak işletmenize ait en şık ve kullanışlı tasarımı yapabilmek için sıkça kullandığımız yöntemlerdir.

Ajans Zero Otel Web Tasarımı Planımız

  • Otel işletme sahibi ve yöneticileriyle birlikte iletişim süreci başlatılarak iletişimin en aktif şekilde yürütebileceğimiz iletişim kanalları oluşturulur. İşletmenin hizmetleri, hedefleri, müşteri kitlesi, konumu gibi işletmeye yönelik bilgi analizi yapılır.
  • Tasarım sürecinin ilk aşaması olan iletişimle birlikte elde edilen bilgiler analiz edilerek bu bilgilerin ışığında kurumsal kimlik çalışmaları ve internet sitesi tasarımına yönelik bir taslak paket hazırlanarak iletişim grubunda paylaşılır. Taslak üzerinde yapılan eleştiriler ve değerlendirmeler sonucunda taslak revize edilir.
  • Web tasarım sürecinin bu aşamasında revize edilen taslak en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek site tasarım süreci hazırlanır ve otel işletmesinin web tasarımıyla ilgilenen ekibe tekrar sunulur.
  • Link üzerinden sunulan internet sitesi tasarımları hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılır ve otel işletmecileri tasarımı onaylarsa otel web tasarımı tamamlanarak panele aktarılır. Panele aktarılan sistemle ilgili tekrar bir bilgilendirme yapılarak site teslimi yapılır.
71 / 100