Hizmetlerimiz-Web Tasarım-Dijizal Pazarlama-Ajans Zero

Web Tasarım

Ajans Zero olarak işletmeniz ve kurumlarınız için en şık ve kullanışlı internet sitesi tasarımlarını oluşturuyoruz. Bugüne kadar  hazırladığımız pek çok tasarımla birçok başarı hikayelerine destek olduk. Sizlerde dijital dünyadaki yerinizi Ajans Zero ile edinerek dijital dünyaya büyük avantajlarla adım atabilirsiniz. E-Ticaret sitesi, kurumsal internet sitesi ve kişisel internet sitesi tasarımlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı detaylıca inceleyebilirsiniz. Dijitalleşmenin her geçen gün daha da önem kazandığı bu süreç içerisinde sizlerde biran önce dijital dönüşüm işlemlerine Ajans Zero farkıyla başlamaya ne dersiniz?  Sektöre ve işletmenize özel muhteşem tasarımlarımızla en kısa sürede internet sitenizi oluşturuyoruz. 

Kurumsal Web Tasarımı

Çağın koşulları gereği ve kurumsal işletmenizin donanımlarını geliştirmek amacıyla sizler için muhteşem bir kurumsal internet sitesi tasarlıyoruz. Tasarım sürecinde en ince detaya kadar dikkat ederek verdiğiniz hizmetleri web sitesi aracılığıyla çok daha geniş kitlelere sunabilmenize de destek sunuyoruz. Sizlerde kurumunuza ait hizmetlerinizi internet siteniz aracılığıyla duyurabilir ve kurumsal işletmenize değer katabilirsiniz. Kurumsal web tasarımı hizmetini profesyonel bir şekilde alarak harika tasarımlı bir internet sitesini sahip olmak için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kurumsal internet sitenizin kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip olması müşterileriniz üzerinde de olumlu bir etki yaratacaktır. Kurumsal web sitesi tasarımında kurumun hizmet sunduğu sektör de dikkatle araştırılmalı ve sektöre özel renkler, yazı içerikleri ve sektörü yansıtır temalar tasarım sürecine katılmalıdır.

Devamı

Otel Web Tasarımı

Günümüzde otel tercihinde bulunacak olan pek çok müşteri öncelikle dijital kanalları kullanarak bir arayış içerisine girmektedir. Otele ait özellikleri, otelin konumunu ve otelde verilen hizmetleri bu internet siteleri aracılığıyla öğrenerek otel tercihini bu hususları dikkate alarak yapmaktadır. Otel işletmeleri sahip olacağı şık tasarımlı bir internet sitesiyle birlikte müşterilerde olumlu izlenim bırakarak tercih edilebilirliğini de artırmaktadır. Ajans Zero olarak bu güne kadar pek çok otel için hazırladığımız internet sitesi tasarımlarıyla güzel işler başardık. Sizlerde otelinize ait en güzel internet sitesi tasarımı için bizleri tercih edebilirsiniz.

Devamı

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Dijital araçların ve uygulamaların en çok etkilediği sektörlerden birisi de ticarettir. Artık alışverişlerin çoğu internet üzerinden yapılıyor. Bununla birlikte E-Ticaret uygulamalarına başlayanlar hizmetlerini ülkenin her yerine yayarak gelirlerini de artırabiliyor. Ticaret sektöründe yaşanan bu değişimlerden sizlerde olumlu bir şekilde yararlanmak için işletmenizi hemen dijital dünyaya taşıyabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge itibariyle ticaret hizmetini çok daha geniş kapsamlı sunabilir ve kazancınızı da büyük ölçüde artırabilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip E-Ticaret sitesi açarak sizlerde dijital gelişmelere uyum sağlamak istiyorsanız en kısa zamanda bu atılımı yapmanızda fayda var. Nitelikli ve kullanışlı bir E-Ticaret sitesiyle birlikte işlerinizi büyütebilir ve çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Ticaret hizmetlerinde yapacağınız bu dev atılım işletmenizin değer kazanmasını ve bir marka olma yolunda ilerlemesini de sağlayacaktır.

Devamı

Kurumsal Kimlik

Günümüzde faaliyetlerine devam eden pek çok işletme kendi niteliklerini ve kalitesini gösteren bir kurumsal kimlik sahibi olmalıdır. Kurumsal kimlik sahibi olmak işletmelerin gelişebilmesi ve değer kazanabilmesi için en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Ajans Zero kurumsal kimlik tasarımı sürecinde yürüttüğü çalışmalarla birlikte size değer katacak, müşteri kitleniz arasında saygınlık yaratacak harika bir kurumsal kimlik tasarım çalışması yürütmektedir. Sizlerde kurumsal kimliğinizi Ajans Zero farkıyla oluşturarak müşteri kitlenizde saygınlığınızı artırabilir ve marka olma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde yapacağımız profesyonel çalışmalar ve sizin için tasarladığımız çeşitli araçlarla birlikte kurumsal kimlik profilinizi en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Grafik Tasarım

Hizmet sunduğunuz kuruluşun türü ne olursa olsun firmanızın adını belirten, müşterilerin aklında kalabilecek bir logosunun bulunması kurumsal kimlik için olmazsa olmaz bir unsurdur. Sizler için sektörünüz hakkında pek çok önemli detayı dikkate alarak direktifleriniz doğrultusunda işletmenize özel akılda kalıcı ve etkileyici bir logo tasarımı oluşturuyoruz. Aynı zamanda işletmenize özel pek çok farklı grafik tasarımlarını da özgün bir şekilde hazırlayarak onayınıza sunuyoruz. 

Reklam Desteği

İşletmelerin kuruluşuyla birlikte profesyonel reklam hizmetine de büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımının ve bu kimlik tasarımının tanıtılması sürecinde sizlere Ajans Zero olarak her türlü desteği sunuyoruz. Dijital reklamcılık stratejileri ve dijital pazarlama yöntemleri gibi çeşitli konularda sağladığımız danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. 

Diğer Hizmetler

Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde logo tasarımı, reklam desteği gibi hizmetlerin yanında pek çok farklı hizmet türü de yer almaktadır. Oluşturulan hizmet talebi doğrultusunda kartvizit, takvim çalışmaları gibi çeşitli hizmetler de sunulmaktadır. 

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama yöntemleriyle birlikte kısa sürede inanılmaz sonuçlar alabilirsiniz. İşletmenizin internet sitesi, sosyal medya hesapları ve sahip olduğu diğer platformları ayıracağınız reklam bütçesiyle orantılı olarak ön plana çıkarıyoruz. Arama motorlarında, sosyal medya hesaplarında ve diğer platformlarda yapılan bu çalışmalarla birlikte vermiş olduğunuz hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Hem işletmenizin daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlayabilir hem de hizmet kitlenizi genişleterek gelirlerinizi artırabilirsiniz. Dijital reklamcılık ve pazarlama yöntemleri arama motorları, sosyal medya hesapları ve diğer platformlar için ayrı ayrı strateji gerektiren işlerdir. Ajans Zero olarak dijital pazarlama ve reklamcılık alanında ki tecrübelerimizle sektörünüzde fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Google Reklamları

Dijital dünyada arama motorlarında ilk sırada yer almanız geleneksel anlayışta en işlek caddede dükkanınız olmasına benzer bir durumdur. Sizlerde dijital dünyanın en işlek caddelerinde hizmetlerinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için Google Ads reklam desteğinden faydalanabilirsiniz. Google Ads reklam sistemiyle birlikte işletmenizin verdiği hizmetleri ilgili kişilere kısa sürede ulaştırabilir ve kısa süre içerisinde geri dönütlerini alabilirsiniz. 

Devamı

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya araçları günümüz de insanların pek çok hizmeti aldığı ve geniş çaplı yararlandığı platformlar haline gelmiştir. Günümüzde hemen hemen birçok insanın sahip olduğu sosyal medya araçlarıyla birlikte sosyal medya reklamları işletmeler için oldukça önemli stratejiler haline gelmiştir. Facebook, Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında bütçenize uygun bir şekilde reklam hizmeti alarak müşteri kitlenizi hemen artırabilirsiniz. 

Devamı

SEO-İçerik Pazarlama

İnsanlar internet üzerinden alacağı hizmetleri öncelikle arama motorlarına taratmaktadırlar. Arama motorlarında yapılan aramayla birlikte ilgili siteler belirli bir sırayla kullanıcılara sunulmaktadır. SEO desteği sitenizin ilgili anahtar kelimelerde ön sıralarda yer alabilmesini sağlayarak sizleri çok daha fazla müşteri sunabilecek bir destek türüdür. Ajans Zero Web tasarım hizmetleri baştan sona SEO uyumu dikkate alarak hazırlanmakta olup ayrıca SEO destek paketleri de sunulmaktadır. 

Devamı

Sosyal Medya

Sosyal medya araçlarını kullanan kişi sayısı her geçen gün giderek artıyor. Kullanıcı sayısında yaşanan bu artışla birlikte sosyal medya uygulamaları da özelliklerini çok daha geniş amaçlı olacak şekilde geliştiriyor. Dijital dünyanın önemli araçları olan sosyal medya uygulamaları özellikle kurumsal işletmeler için de oldukça önemli bir role sahip. Sosyal medya araçlarıyla işletmeler verdiği hizmetlerini, düzenlenen kampanyaları ve sektörde yaşanan önemli gelişmeleri müşteri kitlesine anında ulaştırabiliyor. Müşteri ve işletme arasında muhteşem bir bağ kuran sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yürütülmesi de elbette ayrı bir önem taşıyor. İşletmelerin sahip olduğu sosyal medya hesapları kişisel hesaplar gibi yönetilmemelidir. İşletmenin kurumsal kimliği dikkate alınarak bu hesapların profesyonel bir şekilde yürütülmesi oldukça önemlidir. Ajans Zero olarak profesyonel sosyal medya yönetimi konusunda sizlere sunduğumuz hizmetlerle işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Kişisel sosyal medya yönetimi hakkında her ne kadar çeşitli bilgi ve becerilere sahip olsak da profesyonel sosyal medya yönetimi çok daha farklıdır. Öncelikle profesyonel sosyal medya yönetimi kurumsal işletmelerin kurumsal kimliği için önem arz etmektedir. Bu sebeple işletmeye ait sosyal medya hesaplarında işletmenin kurumsal kimliğini temsil edecek paylaşımlar yapılmalıdır. Ajans Zero olarak sosyal medya yönetim desteğimizle birlikte işletmenizin en profesyonel şekilde sosyal medya hesaplarıyla temsil edilmesini sağlıyoruz. İşletmenize adına yapılan etkinlikler, kampanyalar ve çeşitli hizmetlerle ilgili post ve story paylaşımlarını işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak bir biçimde paylaşıyoruz. Sizlerde kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak bir ajans arıyorsanız Ajans Zero olarak sizlere en nitelikli hizmetleri sunmaya hazırız. Sosyal medya yönetimi hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamı

Strateji Geliştirme

Strateji geliştirme işlemleri hayatın pek çok aşamasında ihtiyaç duyduğumuz en önemli becerileri ifade etmektedir. Gerek kişisel yaşamımızda, gerek çalışma hayatımızda geliştireceğimiz nitelikli stratejiler bizim için pek çok avantajı beraberinde getirecektir. Strateji geliştirme çalışmaları profesyonel bir süreç içerisinde ele alınırsa en az riskle en başarılı sonuçları elde edebilmek de mümkün hale gelmektedir. Böylelikle hem kişisel hem de işletme adına olumlu gelişmeler kısa süre içerisinde kaydedilebilir. Ajans Zero olarak dijital beceriler konusunda işletmenize ve sektöre özel geliştirdiğimiz stratejilerle birlikte fark yaratmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya uygulamaları üzerinde oluşturduğumuz stratejileri işletmenizin faydasına en iyi yansıyacak şekilde uyarlayarak muhteşem sonuçlar alabiliriz. Sizlerde strateji geliştirme desteğinden faydalanmak ve daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

Kampanya Yönetimi

İşletmeler müşterilerin ilgisini ve dikkatini çekebilmek için zaman zaman çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Kampanyalar her ne kadar etkileyici ve ilgi çekici bir içeriğe sahip olsa da etkili bir yönetim süreci olmadığı zaman amacına ulaşmayabilir. Ajans Zero olarak düzenlemek istediğiniz kampanyaların yönetimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek amaçlarınıza en verimli olacak şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Kampanya yönetimi sürecinde dijital ortamda yer alan bütün araçları aktif olarak kullanıyor aynı zamanda gerekli görsel katalog gibi materyalleri de isteğiniz doğrultusunda hazırlıyoruz.

Devamı

Eğitim-Danışmanlık

Dijital pazarlama ve reklamcılık stratejileriyle birlikte işletmenizin gelirlerini kısa süre içerisinde artırabilirsiniz. İnternet araçlarının yaygınlaşması ve internet platformlarında geçirilen zamanın artmasıyla birlikte dijital ortamlar işletmelerin tanınması, hizmetlerini ulaştırabilmesi gibi pek çok konuda önemli alanlar haline gelmiştir. Sizlerde işletmenizin gelişimine yönelik dijital beceriler edinmek istiyorsanız Ajans Zero eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ajans Zero alarak eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde sektörünüze uyarlayabileceğiniz bu becerilerle sektörel hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Eğitim ve danışmanlık sürecinde marka danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve online eğitimler gerçekleştiriyoruz. Ajans Zero farkıyla işletmenizin donanımlarını artırmak için sizlerde bizi tercih edebilirsiniz.

Marka Danışmanlığı

Marka danışmanlığında en önemli strateji anın ve geleceğin koşullarına uyum sağlamaktadır. Dijital mecraların yaygınlaşmasıyla birlikte günümüzün ve geleceğin yatırımı dijital platformlarda yer alıyor. Sizlerde bu gün sunmuş olduğunuz hizmetlerin gelecek için bir markaya dönüşmesini istiyorsanız dijital mecralarda aktif olmalısınız. Dijital platformlarda kazanacağınız her bilgi, beceri ve tecrübe sizlere pek çok önemli geri dönütü sunacaktır. İşletmenizin marka olması yolunda ilerleyeceğiniz tüm adımlarda Ajans Zero olarak önemli destekler sunuyoruz. İşletmenizin sektörde bir marka olması ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu güne kadar yaptığımız marka danışmanlığı hizmetleriyle birçok başarı hikâyesine imza attık. Sizler ve işletmenizle de nice güzel hikâyelere imza atmak için biz hazırız.

Devamı

Kurumsal Eğitimler

Dijital platformların yaygın olarak kullanılması ve bu platformların kullanım amaçlarının giderek çeşitlenmesi kurumsal firmaların da uyum sağlaması gereken durumlar arasında yer alıyor. Gerek kamu gerek özel kurum ve kuruluşlarında çalışan personellerin çeşitli dijital becerilere sahip olması gerekmektedir. Dijital beceriler anlamında kendimize geliştirmek yarınlar için kendimiz açısından en güzel yatırımlar arasındadır. Ajans Zero olarak bu güne kadar pek çok farklı sektörde çeşitli hizmetler sunduk. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerde ki tecrübemiz ve titizlikle çalışan ekibimiz sayesinde işletmenize ve işinize yönelik dijital becerileri kurumsal eğitimler şeklinde profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Devamı

Online Eğitimler

Dijital beceriler hakkında kendimizi ve işletmemizi geliştirebilmenin en basit yollarından biri de online eğitimlerdir. Nitelikli online eğitimlerle birlikte dijital dünyada kendimizi ve işimizi ön plana çıkaracak becerileri kolaylıkla elde edebiliriz. Böylelikle bu günün ve geleceğin koşullarını daha iyi uyum sağlayarak bu becerilerimizi pek çok farklı alanda genelleyebiliriz. Sizlerde dijital mecralarda olan becerilerinizi nitelikli bir şekilde artırmak istiyorsanız Ajans Zero online eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Ajans Zero online eğitimleriyle birlikte sosyal medya yönetimi, web tasarım, SEO, dijital pazarlama gibi önemli konularda size pek çok katkı sağlayacak kazanımları elde edebilirsiniz. Online eğitim hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilir ve aynı zamanda bu konuda ki taleplerinizi iletebilirsiniz. Ajans Zero farkıyla dijital dünyada kendinizi geliştirmek için geç kalmayın!

Devamı

Diğer Hizmetlerimiz

Ajans Zero olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Dijital reklamcılık yöntemleriyle işletmenize değer katmak için fotoğraf, video çekimlerini de işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtabilecek bir biçimde çekiyoruz. Sizlerde profesyonel bir şekilde sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İşletmenizin vermiş olduğu hizmetler, bu hizmetlerin kalitesi ve hedef kitleniz sizin için ne kadar önemliyse bizim için de aynı derecede önem taşır. Bu sebeple dijital reklamcılık desteğimiz boyunca işletmenize özel en yaratıcı çalışmaları oluşturarak sektörünüzde fark yaratmanız için her türlü stratejiye başvuruyoruz. Hedeflerinize nokta atışı yapmak ve markalaşma yolunda önemli adımlar atmak istiyorsanız biz bu adımlarda sizin yanınızdayız.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmanın en önemli araçların biri de profesyonel fotoğraf çekimi hizmetidir. İşletmenizin bulunduğu yer, işletmenizin logosu, işletmenizin sunmuş olduğu hizmetler fotoğraf karelerine ne kadar iyi yansırsa insanlar arasındaki saygınlığınız da o derecede artacaktır. Ajans Zero olarak sunduğumuz her hizmette profesyonel fotoğraf çekim işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz. Böylelikle yapacağımız yaratıcı çalışmaların tamamında görev alarak en uyumlu çalışmaları sizler ve işletmeniz için oluşturuyoruz.

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım filmi marka olma yolunda giden işletmeler için olmazsa olma bir unsurdur. Kurumsal kimliğin önemli bir bileşeni olan tanıtım filmini sektörünüzde sizleri en iyi şekilde temsil edecek bir özgünlükle oluşturuyoruz. Profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz bu süreçte işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmak için yanınızdayız. Bu güne kadar ki tecrübelerimizle birlikte işletmenize özel tanıtım filmini çekerken en ince ayrıntıya kadar odaklanıyoruz. İnternet sitenizde ve sahip olduğunuz diğer platformlarda gururla paylaşabileceğiniz tanıtım filmini orijinal bir şekilde sizlere sunuyoruz.

360 Sanal Tur

360 Sanal Tur dijital pazarlama yöntemlerinde en etkili yapıya sahip yöntemlerden biridir. Özellikle mekan ziyareti, konaklama gibi hizmetlerin sunulduğu işletmelerde 360 sanal tur oldukça gelişmiş bir hizmet türüdür. Bu yöntemle birlikte müşterilerinizin ilgili alan içerisinde sanal bir gezi yapmasını sağlayabilirsiniz. İnternet sitenizde paylaşabileceğiniz bu yöntemle vermiş olduğunuz hizmetlerin kalitesini ve sahip olduğunuz özellikleri potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde tanıtabilirsiniz. Ajans Zero olarak sunduğumuz bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi edinmek için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Başarı Hikayelerimiz

Solmazlar Dijital Başarılarımız devam ediyor.
  • admin
  • tarafından gönderildi admin
Hürok Başarı Hikayemiz
  • admin
  • tarafından gönderildi admin
77 / 100