Dijital Beceriler-Kurumsal Eğitimler- Ajans Zero

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal işletmelerin dijital platformlara uyumunun sağlanması süreci gelecek için oldukça önemlidir. Web sitesi yönetimi, sosyal medya hesaplarının yönetimi gibi konularda kendi personellerine beceri kazandırmak isteyen firmalara profesyonel destek sunuyoruz. Böylelikle kurumsal işletmeniz de çalışan personellerinizin işletmenize sağlığı verimi en üst düzeye çıkarıyoruz. Sizlerde işletmenizin niteliklerini artırmak ve işletmenizde çalışan personellerin becerilerini geliştirmek için Ajans Zero kurumsal eğitim paketlerinden yararlanabilirsiniz. Kurumsal eğitimlerimizde en etkili öğrenme ve eğitim stratejilerini kullanıyoruz. Böylelikle bu eğitimlerden elde ettiğiniz kazanımlar doğrultusunda işletmenizin çok daha nitelikli ve kaliteli hizmetler sunması oldukça kolaylaşacaktır.

ajans zero kurumsal egitim

Hizmet Sektörü Kurumsal Eğitim

Ajans Zero olarak hizmet sektöründe yer alan işletmelerin sunduğu hizmetlerini müşteri kitlesine daha kolay, güvenilir bir şekilde ulaştırabilmesi için personel ve yöneticilere özel dijital beceri geliştirme eğitimleri sunuyoruz. Kurumunuzun içerisinde bulunduğu sektör, hedef müşteri kitlesi ve faydalı olabilecek stratejilere yönelik en ince ayrıntısına kadar düşünecek eğitim planımızı hazırlıyoruz. Böylelikle planlı, programlı bir dijital beceri eğitimleriyle gelecek için önemli adımlar atıyoruz. Sizlerde işletmenizde çalışan personellerin niteliklerini geliştirerek işletmenizin markalaşmasını sağlamak için Ajans Zero kurumsal eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal eğitim sürecimiz sonunda personellerinize yönelik hedeflenen temel kazanımlar aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

31953

Kazanımlar

 • Çalıştığı sektörde ve iş yerinde temel dijital becerileri kullanarak işletmenin saygınlığını ve gelirlerini artırıcı faaliyetlerde bulunabilir.
 • İşletmenin sosyal medya hesaplarını yönetmede gerekli becerileri edinerek müşteriler ve hizmet sunulan hedef kitle ile etkili bir şekilde iletişim kurabilir.
 • İnternet sitesi yönetme, site içeriği üretme konusunda gerekli işlemleri SEO kuralları doğrultusunda oluşturabilir.
 • Temel dijital becerilere sahip olarak dijital anlamda yaşanan ufak problemleri kolaylıkla çözebilir.
 • İşletme ve hedef kitle iletişimini sosyal medya kanalları ve internet sitesi aracılığıyla etkili bir şekilde sağlayabilir.
 • Gerekli görüldüğü zamanlarda dijital reklamcılık temel becerilerini kullanarak gerekli reklam yayınlamalarını yapabilir.
 • İşletmeye ait hizmetleri, kampanyaları ve önemli haberleri dijital platformlar aracılığıyla etkili bir şekilde hedef kitleye ulaştırabilir.
E-Ticaret

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama bu günün koşullarında en nitelikli ticaret yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple günümüzde ticaret sektöründe yer alan bütün işletmelerin dijital pazarlama konusunda kendini geliştirmesi gelecekte faaliyetlerine devam edebilmeleri için önem taşımaktadır. Kurumsal işletmelerin e-Ticaret sitesine sahip olması, sosyal medya hesaplarını dijital pazarlama amacıyla kullanabilmesi dijital pazarlamanın en önemli unsurları arasında yer almaktadır. Dijital pazarlamaya yönelik temel becerilerin geliştirilmesi noktasında sunduğumuz eğitimlerle birlikte işletmenizin hedef kitlesini genişletebilmeniz de mümkündür. Sizlerde işletmenizde çalışan personellerin ve kendinizin dijital becerilerinizi geliştirerek işletmenize değer katmak istiyorsanız Ajans Zero Dijital Pazarlama Eğitimi paketlerinden faydalanabilirsiniz. Dijital Pazarlama eğitimimize yönelik kazanımlarımız aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

663

Kazanımlarımız

 • Dijital pazarlama yöntem, teknik ve stratejileri hakkında temel bilgilere sahip olur.
 • Çalıştığı sektörde dijital pazarlama stratejilerinin sağlayacağı avantajları analiz ederek gerekli çalışmaları yürütebilir.
 • E-Ticaret sitesinin yönetiminde dijital pazarlama yöntemlerini nitelikli bir şekilde uygulayarak çalıştığı sektöre katkılar sunabilir.
 • Sosyal medya hesaplarını kullanarak müşteri kitlesiyle kısa süre içerisinde etkili bir iletişim kurabilir ve bu iletişimi profesyonel bir şekilde yürütebilir.
 • Dijital platformlara yönelik gelişmeleri takip ederek bu anlamda kendini güncelleme becerileri edinir.
 • İşletmenin hizmetlerini çeşitlendirmesi ve genişletmesi gibi durumlarda bu durumları dijital platformlara etkili bir şekilde yansıtabilir.
 • Müşterilerle dijital platformları kullanarak etkili bir iletişim kurar ve sektörel ihtiyaç analizi gibi çalışmaları kolaylıkla yürütebilir.
 • Online Mağaza rekabetini yönetecek becerilere sahip olur ve bunları geliştirme yolları hakkında bilgi sahibi olur.
77 / 100