Kurumsal Web Tasarım- %100 SEO Uyumlu-Ajans Zero

Kurumsal Web Tasarım

Çağın koşulları gereği ve kurumsal işletmenizin donanımlarını geliştirmek amacıyla sizler için muhteşem bir kurumsal internet sitesi tasarlıyoruz. Tasarım sürecinde en ince detaya kadar dikkat ederek verdiğiniz hizmetleri web sitesi aracılığıyla çok daha geniş kitlelere sunabilmenize de destek sunuyoruz. Sizlerde kurumunuza ait hizmetlerinizi internet siteniz aracılığıyla duyurabilir ve kurumsal işletmenize değer katabilirsiniz. Kurumsal web tasarımı hizmetini profesyonel bir şekilde alarak harika tasarımlı bir internet sitesini sahip olmak için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kurumsal internet sitenizin kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip olması müşterileriniz üzerinde de olumlu bir etki yaratacaktır. Kurumsal web sitesi tasarımında kurumun hizmet sunduğu sektör de dikkatle araştırılmalı ve sektöre özel renkler, yazı içerikleri ve sektörü yansıtır temalar tasarım sürecine katılmalıdır.

web design concept 3d rendering

Kurumsal Web Tasarım Süreci

Kurumunuza ait en şık ve en kullanışlı tasarımı hazırlayabilmek için öncelikle verdiğiniz hizmetlere yönelik bilgi analizi yapıyoruz. Daha sonrasında kurumunuzun yer aldığı konumu ve kurumunuzu inceleyerek ilgi çekici özelliklerini not alıyor ve bunları sitede dikkat çekici bir şekilde işliyoruz. Sektörde yer alan diğer firmaları da araştırarak en ince detayına kadar bir değerlendirme raporu neticesinde kurumsal web sitenizi oluşturulan plan doğrultusunda hazırlıyoruz. Kurumsal web sitenizin hazırlanmasıyla birlikte gerekli bilgilendirmeleri ve düzenlemeleri yaparak siteyi yayına alıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Sürecinde Önemli Noktalar

Günümüz koşullarında kurumsal işletmelerin en önemli araçlarından olan internet sitelerinin şık ve kullanışlı bir tasarımla hazırlanması oldukça önemlidir. Kurumun verdiği hizmetler, sektör, müşteri kitlesi gibi pek çok unsur dikkate alınarak kurumsal internet sitesi tasarım sürecinde dikkate alınmalıdır. Kurumsal internet sitesinde vermiş olduğunuz hizmetlere yönelik bilgilendirici yazılar, yaptığınız işlere ait çeşitli görseller ilgi çekici şekilde sitenin göze çarpan bölümlerine yerleştirilmelidir. Ayrıca vermiş olduğunuz hizmetler çeşitleniyorsa bunlar kategorilere ayrılarak sınıflandırılmalıdır. Ayrıca bütün bu detaylarla birlikte kurumsal internet sitelerinde Blog bölümü oldukça önemli bir bölümdür. Blog bölümüyle birlikte insanları hem daha iyi bilgilendirebilir hem de bloğun SEO uyumlu olmasıyla birlikte arama motorlarında da üst sıralarda yer alabilmeniz mümkündür.

Akademi Kız Öğrenci Yurdu
WhatsApp Image 2020 12 15 at 00.38.33 2

Ajans Zero Farkıyla Kurumsal WEB Tasarım

Ajans Zero web tasarım sürecindeki tecrübesi ve bu alanda yetenekli personelleriyle birlikte kurumsal işletmelere yönelik en şık ve kullanışlı tasarımları hazırlamaktadır. Sizlerde kurumsal internet sitenizin bir sanat eseri niteliğinde olmasını ister misiniz? İşte o zaman Ajans Zero farkıyla sanat esere kurumsal bir internet sitesine sahip olabilir ve sitenizi gururla kullanabilirsiniz. Bu güne kadar tasarladığımız pek çok kurumsal internet sitesiyle birlikte güzel başarı hikâyelerine destekler sunduk. Sizlerin başarı hikâyelerinize de destek sunarak muhteşem tasarımlarla web sitenizi oluşturmak taşıdığımız misyonun en temel amacıdır. Sanat eseri bir tasarım, Blog sayfası ve etkileyici görselliğiyle birlikte kurumsal internet sitenizi özenle ve titizlikle hazırlıyoruz. Sizlerde sektörünüzde fark yaratmak istiyorsanız kurumsal internet sitenizi oluşturma sürecinde Ajans Zero aracılığıyla profesyonel destek alabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarım Planımız

  • Kurumsal internet sitenizi en kullanışlı şekilde ve harika bir tasarımla hazırlayabilmek için öncelikle kesintisiz iletişim kanallarımızı oluşturuyoruz. Oluşturulan bu iletişim kanallarıyla birlikte kurumunuz hakkında gerekli bilgileri, görselleri ve kurumunuzun sahip olduğu özellikleri en ince detayına kadar not alıyoruz. Aktif bir iletişim sürecinin ardından kurumunuza ait her detayı dikkate alan bir rapor hazırlıyoruz.
  • Kurumsal web sitesi tasarımının ilk aşaması olan etkili iletişim süreciyle birlikte hazırlanan rapor doğrultusunda detaylı sektör analizini de yapıyoruz. Bütün bu hususları dikkate alarak kurumsal internet sitenize yönelik bir taslak oluşturarak bu taslağı demo link olarak size iletiyoruz.
  • Taslak internet sitesi üzerinde yapacağınız her yorumu ve değerlendirmeyi dikkate alarak sitenin en ince detaylarına kadar hazırlayıp tasarımınızı hazır hale getirerek onayınıza sunuyoruz.
  • Tasarımı onaylamanızla birlikte içerik üretimi aşamasında verdiğiniz hizmetlere yönelik bilgilendirici içerikleri ilgi çekici şekilde SEO kurallarına riayet ederek hazırlıyor ve arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.
  • İnternet sitenize ekleyeceğiniz görselleri ilgi çekici ve şık bir görünüm oluşturacak şekilde internet sitelerinize yerleştiriyoruz.
  • İçerikler, görsel ve site tasarımıyla çalıştığınız sektörün en ince detayına kadar dikkat ederek hazırladığımız kurumsal internet sitenizi tekrar onayınıza sunarak yapacağınız değerlendirme sonucunda sitenizi yayına alıyoruz.
53 / 100