Google Reklamları - Ajans ZERO Dijital Ajans - Kütahya Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, Seo Hizmetleri

Google Reklamları

Google Adwords Reklamları İle İlk Sayfada ve İlk Sırada Reklamlarınız Cıksın Daha Fazla Kitleye Ulaşın

Arama Ağı Reklamları

Google “Arama Ağı Reklamları”, istediğiniz kelimede hedefleme yapabileceğiniz reklam platformudur. Oluşturacağınız reklam metnine göre, anahtar kelime belirleyebilirsiniz. Arama Ağı Reklamları, çok sayıda ürünü olan firmalar için kullanışlı bir reklam modelidir. Bu sayede her ürün ve projenizi istediğiniz anahtar kelimede hedefleyebilirsiniz.

GDN Reklamları

GDN reklamları, Google’un görüntülü reklam modelidir. Görüntülü reklamlar, bir resimle birlikte görüntülenen reklamlardır. Görüntülü (banner) reklamlar ile hedef kitleniz olan kullanıcıları belirleyip, marka veya işletmenizin bilinirliğinin hızla arttırılmasını sağlayabilirsiniz. Adwords Görüntülü Reklam modelinde tarih, saat, konum, konu, yerleşim (Site), yeniden pazarlama, anahtar kelime gibi hedeflemeler yapılabilmektedir.

Remarketing Özelliği

Remarketing çerezlere dayalı bir teknolojiyle çalışmaktadır. Bir javascript kodu, siteye gelen ziyaretçinin tarayıcısına bu kodun bırakılmasını sağlar. Sisteme bırakılan kod sayesinde, kullanıcının gezdiği tüm internet sitelerinde bulunan Google reklam alanlarında görsel reklamlarınızın gösterilmesini olanaklı kılar.

Ölçülebilir Reklamlar

Google arama motoru alışılagelmiş bir çok dergi, gazete, radyo ve TV reklamlarından farklı olarak, en net ve doğru şekilde ölçümleme olanağı içeren bir sistem sunmaktadır. Bu sistem, sizlere kolay bir şekilde maliyet - geri dönüş hesaplaması yapmanızı ve bu doğrultuda reklam stratejilerinizi anlık olarak yönetme imkânı sağlıyor.
google-ajansi

Google Adwords Nedir?

Adwords, İşyerinizin Daha Fazla Kitleye Ulaşmasına Yardımcı Olan Bir Çevrimiçi Reklamcılık Aracıdır. Çevrimiçi Reklamınızı Oluşturursunuz, Adwords'e Kimlere Ulaşmak İstediğinizi Söylersiniz ve AdWords Reklamlarınızı Potansiyel Müşterilerinize Gösterir. Nokta Atışı Bir Reklam Aracıdır. Temel Olarak Google Adwords Amaçı Budur.
indir

Google Adwords Reklamları ile Daha Fazla Trafik Sağlayın !

Google AdWords Reklamlarınızı Doğru Kişilere ve Doğru Zamanda Göstermeye Yardımcı Olan Google Hizmetidir. Yaptığımız İşin Gereği Google İle İlişki Kurmamamız Göz Ardı Edilemezdi. Google Günümüz Şartlarında Tüm Dünyada Yön Veren Olağanüstü Bir Platform, Hem İnanılmaz Bir Ağa Sahip İletişim Aracı Olmuştur.
Teklif Al