Kütahya Web Tasarım Başarı Hikâyelerimiz
Solmazlar Dijital Başarılarımız devam ediyor.

Solmazlar Ayakkabı sektöründe ki başarısını dijital dünyaya Ajans Zero ile taşıyor. Rengarenk ve birbirinden güzel terlik, sandalet ürünlerini sitesinde en iyi şekilde yansıtan Solmazlar Ayakkabı bugüne kadar sağladığı müşteri memnuniyetiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Kalite, güven, müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen Solmazlar Ayakkabı ve Ajans Zero işbirliğiyle kaliteli terlik, sandalet, panduf ve ayakkabı bakım ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına en uygun fiyatlarla ulaştırabilmenin gururunu yaşıyoruz. Dijital dünyada attığımız adımları ve aldığımız yolları aşağıda başlıklar altında ifade ettik. 

Çalışmalarımız

Web Site Mockup

Mobil Web Tasarım ve Uygulama

 

Solmazlar Ayakkabı mobil uyumlu internet sitesi ve mobil programıyla çok daha hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyor. Kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutan Solmazlar Ayakkabı yüksek kalitede birbirinden güzel terlik, panduf gibi ürünlerini müşterilerine güvenle ulaştırırken sahip olduğu dijital donanımlarla da müşteri iletişim ve etkileşimini sorunsuz bir şekilde yürütüyor. 

Solmazlar Ayakkabı

Sosyal Medya Uygulamaları

 

  • 30.000 Takipçi
  • 4.227 Gönderi
  • Özel Günler İçin Profesyonel İnstagram Gönderileri
  • Profesyonel Kamyanya Yönetimi
  • Aktif Müşteri Etkileşimi
  • Ürün Tanıtım Videoları
pc mockup

Masaüstü Web Tasarım

 

Kolay yönetim paneline sahip, hızlı bir şekilde kullanılabilen ve kullanıcı deneyini açısından sorunsuz hizmet sunan Solmazlar Ayakkabı e-ticaret sitesi ürünlerin sunumu noktasında da birçok avantaj sunuyor. Ürünlere yönelik birçok farklı işlem sitede yer alan menü ve kategoriler aracılığıyla kolaylıkla yapılabiliyor. Sitede yapılan güncellemeler ön bellek sorununa yol açmadan anında sayfalara yansıyor. 

73 / 100
admin
admin
https://ajanszero.com

22 yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Whatsapp