Online Mağaza İçin Hangi Eklentiler Kullanılabilir? - Ajans ZERO
Online Satis

E-Ticaret, online mağaza ve dijital pazarlamanın önemi mobil internet kullanımının yaygınlaşmasıyla her geçen gün artıyor. İşletmenizi hala dijital dünyaya taşıma konusunda kararsızlık mı yaşıyorsunuz? Biran önce bu kararsızlığı aşıp yeni hayallere ve hedeflere ulaşmanın zamanı çok geçmeden dijital dünyaya adım atmalısın.

Dijital dünya korkulacak, endişelenecek bir yer değil hatta yaratıcı strateji ve yöntemlerle hem eğlenebileceğin hem de para kazanabileceğiniz farklı bir dünya. Ve bu dünyada kullanabileceğiniz birçok kullanışlı araçla yeni stratejiler geliştirebilir, işinize değer katabilirsiniz.

Woocommerce

Woocommerce wordpres yapılı e-ticaret sitelerinin ürün yönetimini kolaylaştıran son derece kullanışlı bir araçtır. E-Ticaret sitelerinde ürün yönetimi konusunda önemli avantajlar sunan bu eklentinin kullanım kolaylığı, entegrasyon kapasitesi ve fiyatlandırma işlemleri gibi özellikleri de yönetici deneyimi için önemli imkanlar sağlamaktadır.

E-Ticaret için önemli kolaylıklar ve muhteşem avantajlar sunan bu eklenti WordPres’inizde aktif edilerek çalışmaktadır. Eklenti kurulum sihirbazıyla birlikte kolayca sitenize entegre edebileceğiniz bu eklenti fiyat belirleme, bara biri, nakliye, vergi gibi birçok mali konuda düzenlemeler yapmanıza da olanak tanımaktadır.

Sürekli gelişen ve geliştirme potansiyeli artan bu eklentinin kullanıcı ve yönetici açısından herhangi bir dezavantajı da bulunmamaktadır. Üyelik olarak alınan bu eklenti farklı paketlerle kullanım özellikleri çeşitlendirilerek sunulmaktadır. İşletmenizin büyüklüğü, hedefleriniz ve bütçeniz doğrultusunda standart, plus, pro ve enterprise paketlerden uygun olanını seçebilirsiniz.

Kullanışlı bir e-ticaret sitesi hesaplama, analiz etme, içerik yönetimi, muhasebe planı gibi konularda işlevsel olmalıdır. Yöneticinin sistemini kolaylaştıran bu entegrasyonların tamamı woocommerce eklentisine entegre edilerek yönetcinin kullanımına sunulmaktadır.

Rank Math SEO

E-Ticaret ya da kurumsal sitenizin arama motorları tarafından nasıl değerlendirildiği sitenizin işlevselliği açısından son derece önemlidir. Sitenizde hizmetlerinizi gösteren her bir sayfanın, her bir metnin ve görselin arama motoru etkililiği açısından değerlendirilmesi Rank Math SEO eklentisi ile mümkündür.

Rank Math SEO eklentisini ücretsiz olarak indirip WordPresinize kurabilirsiniz. Sınırlı özellikleriyle birlikte eklentiyi SEO için ücretsiz olarak kullanmak da mümkündür. İçerik üretimi ve SEO konusunda kendinize güveniyorsanız eklentinin pro seçeneklerini değerlendirerek SEO açısından daha kapsamlı tüyolar edinebilirsiniz. Kapsamlı bir SEO çalışmasıyla arama motorlarında fark yaratmak için kullanabileceğiniz bu eklentinin farklı alternatifleri de bulunmaktadır.

W3 Total Cache

Etkili ve kullanışlı bir web sitesi kullanıcılarının istediklerini hızlı bir şekilde sunabilmelidir. Arama motorları sıralamaları düzenlerken de sitenin hızını referans almaktadır. Bu WordPres eklentisi ile birlikte kullanıcılarınıza daha hızlı bir web sitesi sunabilir aynı zamanda arama motorlarının önemsediği bir kriteri de en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Bu eklenti sitenizdeki sayfaların sürümlerini kullanıcı bilgisayarına kaydederek hızlandıran bir çalışma dinamiğine sahiptir.

67 / 100
admin
admin
https://ajanszero.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir