Matbaa - Baskı Hizmetleri - Ajans ZERO Dijital Ajans - Kütahya Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, Seo Hizmetleri

EL İLANI

 

el ilanı basımı öncesi kesinlikle kapsamlı bir araştırma süreci gerekiyor. reklama  lüzumu olan şirket hangi alanda hizmet veriyor, erişmek istediği kitlenin alması gereken ileti nedir, şirket yetkililerinin duyuruda olmasını istedikleri özel bir bilgi var mı, irtibat bilgilerinin ayrıntıları bir el ilanı basımı hazırlık düzeyinde göz önünde bulundurulması gereken bilgilerdir.

Duyuruyu hazırlayacak olan şirketin alıcısı olan işletme yetkilisi ile devamlı olarak bağlantı halinde olması da dikkat edilmesi gereken mevzulardan biridir. Hedef kitlenize veya Şirketin istediği iletilerin ayrıntılı bir biçimde yazıya dökülmesi ve en kısa haliyle insanların bilgisine sunulabilmesi son derece önemlidir.

İnsanlar bir el ilanına bir kere baktıkları taktirde verilmek istenen iletiyi ilk bakışta alabilmeli ve bu iletinin de insanların aklında kalabilmesi önemli bir ayrıntıdır. Uzun, karışık ve yazım kusurları ile dolu niteliksiz el ilanlarının işletmeye verimden çok hasarı olduğu söylenebilir. İşletmeler el ilanı baskısının daha ekonomik olduğu için seçim ettikleri gibi insanlara erişmede en pratik reklam vasıtası olması sebebiyle de seçim ediyorlar.

Hazırlarken akılda kalıcı bir çalışma hazırlamalı, logo ve işletme bilgilerine üzerinde yer vermeniz gerekmektedir. Özenli hazırlanan bir çalışma elden ele gezip sizin reklamınızı yapabileceğini unutmamalısınız. Bunun için dizayn kısmına büyük emek ve zaman ayırmalısınız.

10x21_el_ilani

Broşür Basımı İşletmenize Faydaları Nelerdir?

Broşür basımı için, çalışmanızın nitelikli bir biçimde hazırlanmış olması, alakalı ürün ve hizmetleriniz hakkında amaç kitlenizin bilgilendirilmesine katkı sağlar.

  • Marka değerinizin artmasına destek olur.
  • Prestij açısından artı kıymet kazandırır
  • Reklam Ekonomisinden avantaj sağlar
  • işletmenizin bir vizyonun oluşmasına destekçi olur.
  • En ideal reklam vasıtalarından biridir.
Broşür-Tasarımı-için-Windows-PClerde-Kullanılacak-En-İyi-5-Yazılım

KARTVİZİT

 

Sunulan hizmetleri ön tasarıya çıkararak zaferli ve profesyonel bir algı oluşturan kartvizitler, günlük yaşamda en çok seçim edilen pazarlama vasıtalarının başında gelir. Markanıza ait ilk izlenimi sundukları ve işletmenizin kimliğini yansıttıkları için son derece önemlidir ve bu nedenle profesyonel, dikkat çekici ve hatırlanır olması gerekir. Kendi kartvizitinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve tanıştığınız bireylerde etkileyici ve hatırlanabilir bir izlenim bırakabilirsiniz. Unutmayın; dünyanın en iyi işini yapıyor dahi olsanız, kimse sizi tanımıyorsa bunun hiç bir kıymeti yok!

kv4659-mavi-hareket-kartvizit--tasarimlar-ozel-kartvizit-ornekleri-ozel-kartvizitlik-modelleri-firma-

MAGNET

 

Markanızın en kısa özeti olan logo ve bağlantı bilgilerinizin devamlı göz önünde olması, markanızın hafızalarda  yer etmesi yolunda ehemmiyetli bir adımdır. Mevzubahisi görünürlüğü sağlamanın ve bağlantı bilgilerinizi alıcılarınızla basitçe paylaşmanın en normal ve tesirli yollarından biri de magnet bastırmaktır. Özellikle mutfaklarda, buzdolapları ve davlumbaz gibi metal eşyaların üzerine yapıştırılan bu magnetler sayesinde alıcılarınız için telefon numarası ve adres arama tasası tamamen bitmiş olur.

unnamed (1)

CEPLİ DOSYA

Cepli dosyalar, işletmenin kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve şirketinizin profesyonel imajına pozitif doğrultuda katkı sağlayabilecek en iyi vasıtalardan biridir. Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, firma isminizin de akıllarda yer etmesine destekçi olur.

Cepli dosyalar, tüm promosyon malzemelerinizi tek bir çatı altında toplayıp basitçe taşımanıza imkân sağlar. Aynı zamanda kontratlar, dosyalar ve sunum materyallerinizi taşımak için de uygun bir vasıtadır. İşletme logonuzun ve irtibat bilgilerinizin yazılı olduğu cepli dosya baskıları, bu özelliği sayesinde, siz işlerinizi yaparken işletmenizin  imajınızı da birlikteniz taşımanıza dayanakçı olur. Böylece buluşma ve görüşmelerde siz hiçbir mücadele göstermeden kendi reklam malzemenizi de yanınızda götürmüş olursunuz.

cepli-dosya

AMERİKAN SERVİS

Restaurant, tad alma duyusuna doğrudan hitap eden bir şirket olduğundan bir çok pazarlama unsuru faal olarak bu mecrada alıcılarla buluşur. Örnek vermek gerekirse , kafelerde bulunan bira altlıkları, ıslak mendillerin arda alınan banka reklamları gibi… Bunların başında gelen Amerikan servis neredeyse artık tüm restaurantlarda kullanılmaktadır.

amerikan-servis (1)
Teklif Al