Tanıtım Filmleri - Ajans ZERO Dijital Ajans - Kütahya Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, Seo Hizmetleri

 Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmleri ürün,firma,bir site üzerine reklam yapmak amaçlı yayınlanan filmlerdir .
Tanıtım filmleri televizyon, internet sayfaları sosyal medya yayınlamaları üzerinden yapılabilmektedir.Ürünün,markanın yada sitelerin tanıtımın yapılması için kullanıcı tarafından daha tercih edilir olmasını sağlar. bu nedenle işletme sahipleri yayınlamak istedikleri reklam filmi için bizimle anlaşma yapmaktadır.Ajansımızın bu alandaki size sağlayacağı artılardan bahsedilmeli.
Ajansımız creative yapımları ile oldukça güçlü bir altyapıya sahiptir.birden fazla alanda hizmet veren bir platforma sahibi.çalıştığımız alanlara değinmek gerekir. Şirket kurumsal web tasarımı, grafik tasarımı prodüksiyon hizmetleri, dijital pazarlama gibi birden fazla  alanda hizmet vermekteyiz.Sosyal medya da bu alanlardan bir tanesidir.

Pazarlama Danışmanlığı:

pazarlamanın oldukça önemli olduğu aşikar.Markaların,web sitelerinin ve farklı ürünlerin pazarlanması bir çok kullanıcıya ulaşma imkanı sağlar.Bunlar arasında tanıtım filmleri ve görselleri bulunabilmekte.Tanıtım filmleri marka tanıtım filmi,uygulama tanıtım filmleri olabilir. çekilen filmlerin dikkat çekici, özgün ve değişik olması gerekir.Anlaşma yapılacak ajansın önemi burada oldukça büyük. bu konuda profesyonellerden danışmanlık alınmasına öncelik verilir.Bizler de bu alanda profesyoneliz.

burada ajansımızın bu alanda size sağlayacağı artılardan bahsedilmeli.Ajansımız kreatif yapımları ile oldukça kuvvetli bir altyapıya sahip. Birçok alanda hizmet veren platforma sahibiz. Çalıştığımız alanlara değinmek gerekir.Firma kurumsal web tasarımı, grafik tasarımı prodüksiyon hizmeti,dijital pazarlama gibi bir çok alanda kullanıcılarımıza hizmet sunmaktayız. sosyal medya da bu mecralardan biri.

201807231439_şirket-tanıtım-filmi-ve-şirket-tanıtım-filmi-fiyatları-nasıl-olmalıdır

– Dijital Pazarlama:

Dijital pazarlama bilgisayar ve birçok mobil cihaz üzerinden tanıtım amaçlı filmleri görseller vb. şeyler kullanılarak yayınlanan reklamlar. bu alanda en fazla yayın sosyal mecralar üzerinden yapılmakta.
bunun nedeni sosyal medya günümüzde geniş bir kullanım alanına sahip. Daha fazla tüketiciye ulaşmak adına bu platformlar tercih edilmekte.

AjansZero olarak sosyal medya reklamı için bir çok anlaşmamız bulunmakta. birden fazla şirket için hizmet verdik ve bu alanda oldukça başarılıyız. bu alanda çalışmaları başarılı olması için oldukça titiz bir tavır sergilemekteyiz. ilk olarak bir strateji belirliyoruz. Özel günleri bunların içine eklemeye çalışıyoruz.Kullanıcının istekleri üzerine hareket ederek her ay bir yeni içerik bölümü hazırlıyoruz.ihtiyaç zamanlarında fotoğraf çekimleri de yapıyoruz.

Ajansımız uzun yıllardan beri hizmet vermekte. oldukça yaygın kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmış bulunmaktayız. Referanslarımıza, projelerimize ve hizmet alanlarımıza internet sitemiz üzerinden ulaşmak mümkün.İletişim sekmesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

– Facebook Reklamları:

sosyal medya reklamları adına facebook geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. birçok reklam filmi anlaşması yaparak sosyal medya üzerinden tanıtım yapmaktadır.Facebook için fotoğraf, video veya sözcükler ile tanıtım yapmak mümkün. Facebook ne kadar geniş bir kitleye hitap etse de reklam filmi, ya da görselleri dikkat çekici olmalı,bu nedenle kullanıcıları incelemek isteyecek ve satın alma ya da anlaşma yöntemine gidecek.

Facebook mesajlaşma uygulaması olan Messenger ile reklamda verilebilir. Bu reklamlar markalar ile mesajlaşma imkanı sağlamakta. iştletmeler bunu müşterileri ile daha yakın olmak için bunu tercih edebilmekte. Facebook reklam konusunda oldukça geniş bir sıkalaya sahip ve bizler bu alanda çok tecrübeliyiz.

– İnstagram Reklamları:

instagram her yaştan kullanıcılarının olduğu bir ugulama. Resimler üzerine yoğunlaşmış bir platform yapısındalar.Kişilerin Paylaştıkalrı resimlere bakarken birden karşınıza reklamlar çıkar. Bu reklamlar instagram resim üzerine yoğunlaşsa da video şeklinde de olabiliyor. burada da başarılı bir çalışma görmek mümkün.

Ajans Zero olarak bizler instagram üzerinden reklamlar mevzusunda da oldukça seçim edilen bir şirketiz. Bizim ile çalışarak instagram için reklam filmi ve görselleri hazırlatabilirsiniz. Bu reklamlar fabrika tanıtım filmi dahi olabilir. Ne kadar görülmediği düşünülse de bu alan ile ilgilenen bir hayli birey bunu görmekte. Reklamlar şahısların aradıkları ürünler ve hizmetlere eş biçimde gösterildiği için bazı tanıtım filmleri görünmüyor. Buna misal olarak ayakkabı arayan şahıslar instagram üzerinde ayakkabı reklamları görmekte.

Teklif Al