Sosyal Medya Danışmanlığı - Ajans ZERO Dijital Ajans - Kütahya Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, Seo Hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi

Gönderi ve Reklam Planlaması

Sosyal medyada fark edilmeniz ve istediğiniz geri dönüşü alabilmeniz için orijinal ve etkili bir planlama yapmanız şart! Paylaştığınız gönderiden sosyal medya hesaplarınızda paylaşılacak olan reklam içeriklerine kadar her birinin A’dan Z’ye tüm detayları ile profesyonel bir ekip tarafından planlamasının yapılması, sosyal medyadaki imajınızı yükseltir. Üstelik profesyonel ekip, size özel, sizin hedef kitlenizin beklentilerini karşılayacak gönderi ve reklam planlamaları gerçekleştirerek firmanızın fark edilmesini de kolaylaştırır.

İçerik Yönetimi

Her pazarda olduğu gibi sosyal medyada da rakipleriniz var. Kitleler karşısında sizleri rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek, farklı ve özgün kılacak bir şeyler arıyorsanız sosyal medya içerik yönetimini en iyi şekilde planlamalısınız. Milyonlarca paylaşım yapan hesap arasından sıyrılıp ön plana çıkmanızı sağlayacak içerik yönetimi için başvurabilirsiniz.

Hedef Kitlesi Analizi

Sosyal medyada yapmış olduğunuzun her paylaşım, firmanızla ilgili hedef kitlenin bir düşüncesinin oluşmasına yardımcı olur. Firmanızın güvenilirliğini, tanınırlığını artıracak paylaşımlar ile sosyal medyada güçlü bir konuma yükselmenize yardımcı olacak uzmanlar, hedef kitlenizle ilgili analizler gerçekleştirir. Bu analizler doğrultusunda da firmanızın hedef kitleye nasıl ulaştığı, hedef kitlenin ne tür paylaşımları beğendiği, hedef kitle ve markanız aranızdaki sosyal medya etkileşimi gibi konularda sizlere gerçekçi bilgiler sağlar.

Reklam Yönetimi

Sosyal medyada reklam içeriklerinizin doğru zamanda paylaşılması, istenilen geri dönüşlerin sağlanabilmesi açısından çok önemli. Sosyal medyada reklam içerikli paylaşımlar, hedef kitle ile daha hızlı bir etkileşim sağladığından dolayı çok önemli ve bir firmanın sosyal medyadaki varlığı için olmazsa olmaz… Sosyal medya hesaplarınızı her an canlı tutacak, bütçenizi en doğru şekilde kullanarak hedef kitlenizin dikkatini çekecek reklam paylaşımları için uzmanlar profesyonel reklam yönetimi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Fotoğraf & Video Çekimleri

Sosyal medyada yapılan pazarlamalarda metinler ikinci planda… Çünkü görsellik burada çok önemli! Etkili bir fotoğraf, iyi yazılmış bir metinden daha kolay dikkat çekebilir. Bizler, sizlerin markalarını en iyi yansıtacak, vizyon ve misyonunuzu ön plana çıkaracak, ürün ve hizmetiniz hakkında etkileyici bir sunum yapmanıza yardımcı olacak fotoğrafları, videoları sizler için sağlıyor, düzenli olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyoruz.

İtibar ve Kriz Yönetimi

Her rekabet ortamında olduğu gibi sosyal medyada firmalar varlıklarını sürdürürken kendilerini bir anda bir krizin içerisinde bulabilirler. Bu krizlerin markanızın itibarını zedelemeden atlatılabilmesi için bunlara hazırlıklı olmanız gerekir. Profesyonel bir ekiple çalıştığınız zaman sizin firmanızın her türlü kriz döneminden itibar zedelenmesi yaşamadan çıkabilmesini sağlayacak yöntemleri zamanında geliştirilir. Üstelik önceden firmanız için hazırlanan sosyal medya kriz planı, takipçileriniz karşısında itibar zedelenmesini azalttığı gibi aynı zamanda kriz olmadığı dönemlerde sosyal medyayı en iyi şekilde kullanarak firmanızın hedef kitle gözünde sevilmesine de yardımcı olacaktır.
33702
39674914-011fd850-5171-11e8-82b5-01e8613114cf
Teklif Al